Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Motorowo / Odp: Muzeum Hondy - motocykle i samochody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Othma dnia Wto, 23 Maj 2017, 11:30:55 »
Fajnie , że google coś takiego udostępnia, ale jednak bezpośredni kontakt to co innego niż wirtualny spacer.
2
Motorowo / Odp: Muzeum Hondy - motocykle i samochody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gamera do PC dnia Pią, 14 Kwi 2017, 13:17:58 »
Ciekawe czy mają tam egzemplarz taki jak ja w garażu. CB z 75 roku
3
II wojna światowa ogolnie / Odp: DDAY ZDJĘCIA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gamera do PC dnia Pią, 14 Kwi 2017, 13:14:23 »
Nie do wyobrażenia są nam wydarzenia które tam się odbyły
4
Wyjazdy i Imprezy / Odp: Gostyń 2014
« Ostatnia wiadomość wysłana przez drchiry dnia Pią, 03 Mar 2017, 10:07:24 »
Impreza jak zawsze w Gostyniu udana!
Przemokos33 rekonstuktor?
5
II wojna światowa ogolnie / Odp: DDAY ZDJĘCIA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Przemokś33 dnia Pon, 27 Lut 2017, 12:27:36 »
Oglądałem ciekawy program ostatnio na któym z Discovery, "Początek końca" czy coś w tym stylu, masakra, jak amerykanom się tak nie powodziło..
6
Wyjazdy i Imprezy / Odp: Małopolski Piknik Lotniczy 1-2 09
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Przemokś33 dnia Pon, 27 Lut 2017, 12:24:29 »
Kiedy planowany jest Airshow w Radomiu w najbliższym czasie?
7
Wyjazdy i Imprezy / Odp: Gostyń 2014
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Przemokś33 dnia Pon, 27 Lut 2017, 12:23:11 »
Spoko, byłem, widziałem :) Więcej takich
8
Co kto kupi? / Znaczenie słowa mózg elektronowy plus jego naprawa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez uhugebug dnia Pią, 18 Lis 2016, 16:39:50 »
Komputer to urządzenia które ma potężną moc. Można na przedtem pracować we wszystkich dziedzinach naszego życia. Jest on poręczny w liczeniu, przewidywaniu, projektowaniu, budowaniu. Można by no tak zastępować podobny czas. Sercem komputera jest system operacyjny. Najczęściej jest owo Windows, który niedoświadczonym użytkownikom przypuszczalnie wykonywać trudności. Często wyskakują w środku zanim błędy które z wykorzystaniem niepodobna ludzi są ciężkie do rozwiązania. Zaś dla tych z większym natężeniem doświadczonych maszyna matematyczna jest nieodłącznym elementem ich życia, dlatego że harówa którą wykonują możliwa jest nic bardziej błędnego na komputerze. Dlatego właśnie istotnie krocie osób z nich korzysta.
System Windows być może być wykorzystywany na wiele sposobów. Służy gorsza połowa ludziom do komunikacji  spośród maszyną. Bez systemu operacyjnego komputer byłby zbyteczny, jako że nie jest dozwolone żeby było na przed nic zrobić. Dlatego aktualizowanie systemów jest nie inaczej niezmiernie ważne. Mało osób to robi, jednakże ci którzy korzystają spośród niego akuratnie są na zwycięskiej pozycji, gdyż ich mózg elektronowy działa szybciej, jest wydajniejszy oraz bezpieczniejszy.
Każdy spośród nas powinien się zastanowić nad tym czyli wskazane jest zaskoczyć zastosować spośród komputera. Choć w pewnym sensie wszyscy owo robią, jest jeszcze zespół osób które negacja logiczna mają pojęcia jakie korzyści płyną spośród umiejętnej obsługi komputera. To wsio sprawia iż jesteśmy bardziej produktywni natomiast szybsi. Komputer to maleńko co w życiu negacja logiczna odejdzie. Będzie udoskonalany aż stanie się po prostu czymś niezbędnym w środku każdym domu. Ktoś kto negacja logiczna będzie go posiadał stanie się próżny oraz niepotrzebny. Właśnie spośród tego powodu wypada w jaki sposób najszybciej począć naukę obsługi komputera spośród uwzględnieniem systemu operacyjnego. Najprostszym dodatkowo najpopularniejszym jest Windows. Z jego pomocą maszyna licząca owo prawdziwe powód wiedzy.
Czym zajmować się będą komputery w przyszłości? Jednym spośród odległych planów, oraz zarazem raz po raz z większym natężeniem prawdopodobnych jest forma życia sztucznej inteligencji. Może owo przestawić groźba na świat, natomiast może być także nader dobrym udogodnieniem naszego życia. Trzeba przecież się zastanowić, co będzie znaczyło bytowanie ludzkości pod warunkiem maszyny przejmą powyżej nimi kontrole?
Źródło:  https://przydatneprogramy.wordpress.com/
9
Motorowo / Odp: Doskonalenie jazdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez antoniwa dnia Czw, 21 Lip 2016, 08:41:47 »
Niestety ale to prawda. Właśnie w korkach i w dużym natłoku samochodów trzeba najbardziej uważać. Wtedy to nie ma czasu na rozwijanie prędkości i testowanie hamulców. Naprawdę trzeba uważać bo chwila nieuwagi i na 90% wina motocyklisty.
10
Motorowo / Odp: Przystań motocyklowa w Bieszczadach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez drchiry dnia Sob, 16 Lip 2016, 11:38:38 »
TAK! dokladnie tak - zjezdzone :)
Strony: [1] 2 3 ... 10